Locul 4 la "Autumn Sheriff Cup 2019".

CS Atletic Strășeni locul 4 la "Autumn Sheriff Cup 2019".
La Startul turneului, la categoriei a.n. 2009, au fost prezente 16 echipe din Republica Moldova, Romania și Ucraina.
În faza grupelor echipa noastră condusă de antrenorul Alexandru Țîmbalist a învins pe rînd FC Zimbru Chișinau, FC Atletico Balți și Politehnica Iași. În semifinală am fost învinși de Ac. Radu. Iar în meciul pentru locul 3 strășenenii s-au duelat cu gazdele turneului FC Sheriff, la finalul meciului s-a înregistrat scorul de 0:0, iar la loviturile de departajare s-au impus tiraspolenii.
Iar portarul echipei noastre Gheorghe Grosu a fost desemnat cel mai bun portar al turneului.
Felicitări echipei care a dat dovadă de mult caracter și au facut o impresie frumoasă și la acest turneu.
 Locul 4 la "Autumn Sheriff Cup 2019".
 Locul 4 la "Autumn Sheriff Cup 2019".
 Locul 4 la "Autumn Sheriff Cup 2019".
 Locul 4 la "Autumn Sheriff Cup 2019".
 Locul 4 la "Autumn Sheriff Cup 2019".
КОММЕНТИРОВАТЬ
  • DN U-11
  • DN U-12
  • DB
    U-14
    Under11


    Clasament


    Echipa J V E Î GOL P
    1
    SF.GHEORGHE-VORAN II
    9 9 0 0 53-13 27
    2
    CS ATLETIC STRASENI
    9 7 1 1 37-10 22
    3
    REAL SUCCES
    9 6 1 2 46-18 19
    4
    DACIA-BUIUCANI II
    9 4 3 2 39-22 15
    5
    OLIMPIC CHISINAU
    9 5 0 4 39-25 15
    6
    ZIMBRU II
    9 3 2 4 30-34 11
    7
    MILSAMI-SS ORHEI
    9 3 1 5 13-32 10
    8
    SHERIFF II
    9 2 0 7 18-34 6
    9
    CSF MAGDACESTI
    9 2 0 7 18-61 6
    10
    CS GETICA
    9 0 0 9 7-51 0

    vezi clasamentul detaliat


    Marcatorii Echipei


    L Jucător Goluri
    1 Cașcei V 12 
    2 Postolachi O
    3 Baciu V
    4 Mîndru A
    5 Sizov N
    6 Guțan R
    7 Iovu M

 
    Under12


    Clasament


    Echipa J V E Î GOL P
    1
    OLIMPIC CHISINAU
    9 8 0 1 21-2 24
    2
    SHERIFF II
    9 7 1 1 26-3 22
    3
    CSF MAGDACESTI
    9 6 2 1 16-7 20
    4
    REAL SUCCES
    9 5 1 3 12-7 16
    5
    MILSAMI-SS ORHEI
    9 4 1 4 17-13 13
    6
    ZIMBRU II
    9 4 1 4 15-15 13
    7
    DACIA-BUIUCANI II
    9 4 0 5 15-10 12
    8
    CS ATLETIC STRASENI
    9 2 1 6 8-12 7
    9
    CS GETICA
    9 1 1 7 4-26 4
    10
    SF.GHEORGHE-VORAN II
    9 0 0 9 2-41 0


    vezi clasamentul detaliat


    Marcatorii Echipei


    L Jucător Goluri
    1 Stici Ghe.
    2 Grosu Ghe.
    3 Dumbrava L.
    4 Barac M
    5 Rotari M
    6 Zotov S
 
    Under14


    Clasament

    Echipa J V E Î GOL P
    1
    SS UNGHENI
    13 11 2 0 67-9 35
    2
    SS TELENESTI
    13 10 1 2 49-14 31
    3
    SS STRASENI
    13 9 3 1 49-8 30
    4
    CODRU-JUNIORI
    13 9 1 3 49-6 28
    5
    SS IALOVENI
    13 8 2 3 45-21 26
    6
    SS NISPORENI
    13 7 1 5 36-19 22
    7
    SS ANENII NOI
    13 7 1 5 39-26 22
    8
    ZIMBRU-2
    13 7 1 5 33-25 22
    9
    CS ATLETIC
    13 6 1 6 26-29 19
    10
    CSF MAGDACESTI
    13 4 0 9 21-38 12
    11
    SS-13 CRICOVA
    13 2 2 9 18-46 8
    12
    FC TORNADO
    13 0 3 10 6-57 3
    13
    SS DRASLICENI
    13 0 2 11 8-78 2
    14
    DACIA-BUIUCANI 2
    13 0 2 11 8-78 2

    vezi clasamentul detaliat


    Marcatorii Echipei

    L Jucător Goluri
    1 Croitor A
    2 Scobici G
    3 Ciumacenco D
    4 Gavriliță S
    5 Slănină M
    6 Botnari S
    7 Boghiu D
    8 Uglea D
    9 Melnic M
    10 Postica S
    11 Diaconu A

 
Top News
În rețea
  • Facebook
  • Youtube
Top News