Donati


Clasament detaliat: sezonul 2021/2022 - U15, Divizia B, Seria Centru

  • 20 окт, 12:03

* Notă: meciurile disputate pe teren propriu sunt marcate cu punct.



Programul meciurilor


         Data                 Echipele Scorul       Terenul               Ora

Etapa I

1 DASSCHOOL - liberă   
212.09.2021ȘS Strășeni-LIRPS8-0s. Sireți11:00
312.09.2021CSF ALRAVO-ȘSR Ungheni s. Hîrbovăț15:00
412.09.2021ȘS-11 Cricova-ȘS Ialoveni0-4 Cricova12:00
511.10.2021CS Atletic Strășeni-ȘS Nisporeni    1-2 Lozova15:00

Etapa II

6 18.09.2021ȘS Ialoveni-CS Atletic Strășeni 2-2Mileștii Mici13:30
718.09.2021ȘSR Ungheni-ȘS-13 Cricova 12-0Ungheni12:00
819.09.2021LIRPS-CSF ALRAVO 1-2Real Succes13:00
918.09.2021DASSCHOOL-ȘS Strășeni 4-0Ceucari 12:00
10 ȘS Nisporeni - liberă   

Etapa III

1125.09.2021CSF ALRAVO-DASSCHOOL 1-1Hîrbovăț11:00
1226.09.2021ȘS-13 Cricova-LIRPS 1-0Cricova14:00
1326.09.2021CS Atletic Strășeni-ȘSR Ungheni 0-12Lozova13:00
1425.09.2021ȘS Nisporeni-ȘS Ialoveni 0-4Nisporeni11:00
15  ȘS Strășeni-liberă   

Etapa IV

16 ȘS Ialoveni - liberă   
1703.10.2021ȘSR Ungheni-ȘS Nisporeni 0-1Ungheni16:00
1803.10.2021LIRPS-CS Atletic Strășeni 4-3Real Succes12:00
1902.10.2021DASSCHOOL-ȘS-11 Cricova 4-0Chișinău10:00
2003.10.2021ȘS Strășeni-CSF ALRAVO 2-2Sireți13:00

Etapa V

21 CSF ALRAVO-liberă   
22 10.10.2021ȘS-11 Cricova-ȘS Strășeni 0-4 Cricova14:00
23 10.10.2021CS Atletic Strășeni-DASSCHOOL 1-8Lozova11:30
2412.10.2021ȘS Nisporeni-LIRPS 3-0Nisporeni15:00
25 09.10.2021ȘS Ialoveni-ȘSR Ungheni 1-1Mileștii Mici13:00

Etapa VI

26 ȘSR Ungheni - liberă   
27 14.10.2021LIRPS-ȘS Ialoveni 1-2Real Succes16:00
2820.10.2021DASSCHOOL-ȘS Nisporeni Chișinău, Ceucari, 716:00
2917.10.2021ȘS Strășeni-CS Atletic Strășeni 3-1Sireți11:00
3016.10.2021CSF ALRAVO-ȘS-13 Cricova 2-0Sîngera11:00

Etapa VII

31 24.10.2021CS Atletic Strășeni-CSF ALRAVO  Lozova 11:00
32 24.10.2021ȘS Nisporeni-ȘS Strășeni Nisporeni12:00
3324.10.2021ȘS Ialoveni-DASSCHOOL Mileștii Mici15:00
3423.10.2021ȘSR Ungheni-LIRPS Ungheni13:00
35  ȘS-11 Cricova-liberă   

Etapa VIII

36 LIRPS - liberă   
37 DASSCHOOL-ȘSR Ungheni   
38 ȘS Strășeni-ȘS Ialoveni   
39 CSF ALRAVO-ȘS Nisporeni   
40 ȘS-11 Cricova-CS Atletic Strășeni   

Etapa IX

41 CS Atletic Strășeni-liberă   
42 ȘS Nisporeni-ȘS-11 Cricova   
43 ȘS Ialoveni-CSF ALRAVO   
44 ȘSR Ungheni-ȘS Strășeni   
45 LIRPS-DASSCHOOL   
Бесплатно модули и шаблоны DLE скачать шаблоны для веб сайтов


Sezonul 2021/2022
  • DB
  • DA-13
  • DA-11
  • DB-15
    Divizia B - Sud


    Clasament

    vezi clasamentul detaliat



    Marcatorii Echipei

    L Jucător Goluri
    1 Lozovanu Ion 7
    2 Prodan Dumitru 6
    3 Maxim Danilov 5
    4 Oleg Șișchin 3
    4 Ion Gîrlean 3
    4 Marius Condruc 3
    7 Crasilov Sergiu 2
    8 Goțonoaga Andrei 1
    8 Prodan Stanislav 1
    Autogol 1

 
    Under13


    Clasament


    vezi clasamentul detaliat


    Marcatorii Echipei


    L Jucător Goluri
    1 Baciu Victor 4
    2 Cașcei Victor 2
    2 Uscatu Alex 2
    2 Sizov Nichita 2
    5 Barac Marius 1
    5 Enache Mihai 1

 
    Under11


    Clasament



    vezi clasamentul detaliat


    Marcatorii Echipei


    L Jucător Goluri
    1 Postolachi Octavian 19
    2 Bugaescu Daniel 10
    3 Luca Cobileanschi 7
    4 Sărbu Fabian 4
    5 Iorga Lucian 3
    5 Leahu Emilian 3
    5 Diseatnic Bogdan 3
    5 Prohorovici Vlad 3
    9 Grosu Bogdan 2
    9 Cozmulici Victoria 2
    11 Tinerelu Oleg 1
    11 Miron Cosmin 1
    Autogol 1

 
    Under15


    Clasament

    vezi clasamentul detaliat


    Marcatorii Echipei


    L Jucător Goluri
    1 Tumuruc Alex 4
    2 Diaconu Arian 2
    3 Croitor Adriano 1
    3 Sinitaru Catalin 1

 
Top News
În rețea
  • Facebook
  • Youtube
Top News